Námorná doprava & Vracia

1. Návrat
1. Povolujeme úplnú refundáciu iba za položky, ktoré majú problémy spôsobené nami.
2. Ak vratné balenie neobsahuje všetko príslušenstvo a diely, s ktorými bolo dodané, náklady na príslušenstvo a diely sa odpočítajú z celkovej ceny produktu a môžu zaručovať iba čiastočnú refundáciu.
3. Ak z nejakého dôvodu potrebujete zmeniť veľkosť, farbu alebo náhrada je pod príčinou „Na rozdiel od“, náklady na doručenie sa odpočítajú z celkovej ceny produktu.

2. Výmeny
Do 30 dní od dátumu odoslania pôvodnej objednávky akceptujeme výmeny za inú veľkosť alebo farbu. Kontaktujte nás so svojím ID objednávky a pomôže vám jeden z členov nášho tímu. Ak by ste chceli vymeniť položky za iný štýl, museli by ste vrátiť svoje položky za vrátenie platby (podľa pravidiel vrátenia tovaru) a zadať novú objednávku pre požadovaný štýl.
Pred odoslaním položiek nás musíte kontaktovať. Všetky položky odoslané späť k nám musia byť v pôvodnom stave, t. J. Nesmú byť opotrebované, pozmenené ani umyté so všetkými pripojenými značkami. Opotrebované alebo špinavé predmety sa vám vrátia.
Nepokrývame prepravné náklady na výmeny, budete zodpovední za vrátenie poštovného a náklady na prepravu a manipuláciu s prepravou vymenených položiek späť k vám. Odporúčame vám pridať sledovanie a poistenie, keď nám posielate položky pre svoju vlastnú ochranu, pretože nemôžeme byť zodpovední za stratené zásielky. Poplatky za dopravu a manipuláciu sú nevratné.

Späť